Współpraca z wydawnictwem Burda Media w ramach projektu Nela Mała Reporterka, rozpoczęła się w styczniu 2016 roku i trwała do grudnia  2016 roku.

Nela Mała Reporterka jako jedna z najpopularniejszych dziecięcych idolek, często zapraszana jest w charakterze gwiazdy na spotkania autorskie, targi książki oraz inne wydarzenia kulturalne. W trakcie współpracy z Procontent Communication odbyło się 5 tego typu wydarzeń. Ponadto zespół Procontent wspierał Nelę każdorazowo przy okazji Targów książki czy Targów turystycznych, w których udział brała Nela.

Cel  Każdorazowo, zadaniem konsultantów było odpowiednie wypromowanie eventu z udziałem Neli. W tym celu tworzyliśmy informację prasową, którą następnie dystrybuowaliśmy do lokalnych mediów. Dzięki temu udało nam się budować zasięg, a na spotkania Neli przychodziły prawdziwe tłumy fanów. Ponadto zadaniem konsultantów było nawiązanie współpracy z wybranymi mediami i wynegocjowanie warunków współpracy, które pozwolą na odpowiednią promocję książek.

Wybrane zrealizowane akcje

Nela była jedną z gwiazd 24. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, uczestnicząc w finale akcji, nadawanym na żywo w studio TVP2. W ramach działań, na aukcję charytatywną na rzecz WOŚP Nela przekazała swój kapelusz oraz najnowszą książkę. Przedmioty zostały wylicytowane na kwotę 925 zł. W czasie relacji na żywo z finału, Nela opowiedziała o przedmiotach jakie postanowiła oddać na cele WOŚP i wyjaśniła dlaczego pomaganie jest fajne.

Dzięki działaniom konsultantów Procontent Communication, od maja tego roku Nela Mała Reporterka została najmłodszą w historii prowadzącą w rozgłośni Radio Dla Ciebie. Audycja „Nela i tajemnice świata” jest autorskim programem, w którym Nela zaprasza do studia dzieci, a także opowiada o swoich wybranych podróżach. Słuchowisko nadawane jest regularnie, w każdą niedzielę między godziną 12.00 a 13.00. Emisja programu ustalona jest na czas nieokreślony. Program „Nela i tajemnice świata” cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci, które chętnie słuchają Neli nawet z zagranicy.

Podróżnicze Poranki w Multikinie z Nelą Małą Reporterką to weekendowe cykle filmowe dla dzieci, w których najmłodsi mogą oglądać swoich ulubionych bohaterów. Od 7 do 29 maja w 29 lokalizacjach Multikina oraz Silver Screen na terenie całej Polski, widzowie mogli oglądać wybrane odcinki programu „Nela Mała Reporterka”.

Przez rok współpracy konsultantom agencji Procontent Communication udało się wypracować:

1266 publikacji – w prasie, radiu, TV oraz w internecie

4 508 991– łączna kwota AVE (dane IMM)

Dotarcie na poziomie 4 584 249 odbiorców (dane IMM)

Klient

obszar

media relations

kontakt

Dane adresowe

ul. Marszałkowska 140/46 w Warszawie
E-mail: procontent@procontent.pl
Telefon: + 48 22 404 98 97

Zapytania ofertowe

E-mail: iwonakubicz@procontent.pl
Telefon: 501 162 317

RODO

Sprawdź, jak przechowujemy i chronimy dane osobowe pod tym linkiem.