Wpis

PR-ranki w wersji online – spotkanie specjalistów PR i marketingu

Obecna sytuacja epidemiologiczna wymusiła wdrożenie zmian praktycznie w każdej branży. Szefowie działów marketingu i komunikacji mierzą się między innymi z wyzwaniem zamiany eventów stacjonarnych na wydarzenia w przestrzeni wirtualnej. Jak w teraźniejszej sytuacji efektywnie dotrzeć do odbiorców? Czy każde działanie możemy zamienić na wersję „online”? 25 listopada specjaliści PR i marketingu spotkali się podczas PR Ranków online, by poznać strategie komunikacyjne firm w dobie COVID-19.

“PR na świecie ma się dobrze, zaczyna działać i wraca do gry.  Rok 2021 będzie czasem wyznaczaniem celów oraz budowaniem zaufania i empatii. Naszą rolą będzie dawanie nowego życia organizacjom i budowanie energii, która przez ostatni okres pozostawała w uśpieniu, a wszystko to w oparciu o dane, research i stałe monitorowanie rynku”podkreśliła Iwona Kubicz, Prezes Procontent Communication.

Podczas spotkania online Tomasz Szwarc z Fresenius Kabi opowiedział o dotarciu do personelu medycznego i pacjentów w dobie COVID i post COVID. Magdalena Koszalińska z TVN Fabuła i TVN Discovery Talents przybliżyła uczestnikom, jak wygląda kino w 2020 roku, a Adrian Kostrzębski z ESL Gaming Polska zdradził sekrety komunikacji kryzysowej podczas Intel Extreme Masters Katowice 2020. Konsultantka Procontent – Marika Owczarek razem z Pauliną Kacprzak z Zentivy, odpowiedziały na pytanie – Jak efektywnie dotrzeć do odbiorców z gąszczu webinarów?. Na koniec Katarzyna Mąkólska z Procontent wyjaśniła z dziennikarzem Michałem Dobrołowiczem, czy możliwa jest zamiana każdego działania na wersję „online”.

Pandemia COVID-19 wymusza stosowanie alternatywnych działań komunikacyjnych. Myślimy o tej sytuacji, nie jak o ograniczeniu, lecz jako okazji do rozwoju. Przestrzeń internetowa daje ogrom możliwości promocyjnych i komunikacyjnych, jednak trzeba ją najpierw dobrze poznać. Podczas PR-ranków omówiliśmy kilka case studies, które pokazują, jak przystosować się do nowej sytuacji i efektywnie prowadzić aktywne działania online”mówi Katarzyna Mąkólska, Manager w Procontent Communication

Wydarzenie zostało objęte patronatem PRoto i Instytut Monitorowania Mediów IMM.

Spotkanie PR-ranki ma charakter edukacyjny, odbywa się od 2016 roku. Prelegentami są eksperci z zakresu marketingu i komunikacji. Wydarzenie PR-ranki skierowane jest do menedżerów oraz specjalistów odpowiedzialnych za komunikację, PR i zarządzanie marką, a także właścicieli firm poszukujących nowych sposobów budowania relacji z pracownikami i ich otoczeniem

kontakt

Dane adresowe

Zapytania ofertowe

E-mail: iwonakubicz@procontent.pl
Telefon: 501 162 317

RODO

Sprawdź, jak przechowujemy i chronimy dane osobowe pod tym linkiem.