Wpis

„Czadowe Domy” zdobywcą brązowej statuetki Steve Awards

Trzecie miejsce w konkursie International Business Awards w kategorii „Communications or PR Campaign of the Year – Issues Management” zajęła kampania „Czadowe Domy”, która zrealizowana była przez Procontent Communication na zlecenie Honeywell Polska.

Głównym celem projektu było uświadomienie Polakom zagrożenia związanego z nadmierną i niekontrolowaną emisją tlenku węgla. Działania skierowane były do osób powyżej 25 roku życia zamieszkujących mieszkania i domy, także nowocześnie urządzone, wykorzystujące jako źródło ogrzewania: drewno, olej opałowy, gaz ziemny lub benzynę. W ramach kampanii zrealizowany został spot telewizyjny, do którego głosu lektorskiego użyczył ambasador kampanii – Piotr Fronczewski. W spocie ukazana została młoda kobieta w pięknym
i nowocześnie urządzonym domu, w którym dochodzi do ulatniania się tlenu węgla. Ukazana sytuacja obala mit, że zatrucie czadem może zdarzyć się tylko w starej substancji mieszkaniowej i budynkach ze starą instalacją.

„W ramach kampanii „Czadowe Domy” dotarliśmy do milionów Polaków, których edukowaliśmy w zakresie zagrożeń wynikających z emisji tlenku węgla. Dlatego cieszymy się, że nasze starania doceniono w międzynarodowym konkursie. Wierzymy, że dzięki kampanii świadomość czym jest tlenek węgla, jak powstaje, jak można zapobiec zatruciu oraz w jaki sposób radzić sobie w przypadku identyfikacji pierwszych objawów zatrucia wzrosła” – powiedziała Natalia Długosz, manager ds. marketingu i komunikacji na Europę Wschodnią, Honeywell.

Za realizację projektu w Procontent Communication odpowiadała Katarzyna Mąkólska, po stronie Klienta Natalia Długosz.

Spot kampanii „Czadowe Domy” można obejrzeć na stronie www.czadowedomy.pl

kontakt

Dane adresowe

Zapytania ofertowe

E-mail: iwonakubicz@procontent.pl
Telefon: 501 162 317

RODO

Sprawdź, jak przechowujemy i chronimy dane osobowe pod tym linkiem.