Wpis

W pułapce postrzegania. Czego jeszcze nie wiesz o CSR?

Procontent Communication został partnerem medialnym konferencji „W pułapce postrzegania. Czego jeszcze nie wiesz o CSR?”. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się już 15 września w Warszawie.

Pojęcie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) – dzięki m.in. działaniom organizacji społecznych, np. Forum Odpowiedzialnego Biznesu – znane jest w wielu przedsiębiorstwach. Nadal odnosi się jednak wrażenie, co potwierdzają także dane Departamentu Pożytku Publicznego MPiPS, że działalność społeczną podejmują przede wszystkim korporacje. A przecież także małe i średnie przedsiębiorstwa mogą realizować cele społeczne.

Konferencja organizowana 15 września 2016 pt. „W pułapce postrzegania. Czego jeszcze nie wiesz o CSR?” jest pierwszym wydarzeniem realizowanym w ramach kampanii „Jeśli wiesz, to możesz”. To bowiem wiedzy, a nie chęci często brakuje przedsiębiorcom. W trakcie wydarzenia uczestnicy przekonają się m.in, że CSR  może prawdziwie integrować pracowników, wpływając na ich motywację wewnętrzną, a tym samym na wizerunek firmy w ich oczach. Dowiedzą się również, jak można prowadzić takie działania bez angażowania dużych środków finansowych.

Dodatkowo każda osoba, która zarejestruje się na konferencję, będzie mogła zrobić pierwszy krok w kierunku społecznej odpowiedzialności biznesu. Połowa środków pozyskanych ze sprzedaży biletów na to wydarzenie, zostanie bowiem przekazana przez organizatora na rzecz wybranej mikro-fundacji działającej w ramach Fundacji Sedeka. W dedykowanym wydarzeniu – https://www.facebook.com/events/529728087213706/?active_tab=posts zostanie przedstawiona działalność trzech takich organizacji, realizujących społeczne projekty.
O tym, która z nich otrzyma wspomniane wsparcie zadecydują właśnie zarejestrowani uczestnicy, którzy w trakcie konferencji będą mogli zagłosować na jedną z nich.

Partnerami Konferencji są: Fundacja Sedeka, Agencja Dębek, Grupa Sarigato i Grupa OPP – AS poli Techniki. Organizatorem – działający w ramach AIP start-up: Kreator Talentów.

kontakt

Dane adresowe

Zapytania ofertowe

E-mail: iwonakubicz@procontent.pl
Telefon: 501 162 317

RODO

Sprawdź, jak przechowujemy i chronimy dane osobowe pod tym linkiem.