Wpis

Procontent Communication finalistą międzynarodowego konkursu Stevie Awards w kategorii kampania PR roku

Procontent Communication prowadzący działania PR dla Saxo Bank Polska weźmie udział w finale międzynarodowego konkursu Stevie Awards for Women in Business. Agencja została wyróżniona w kategorii Communications or PR Campaign of the Year – Reputation/Brand Management.

W ramach obsługi PR, Procontent odpowiada za działania z zakresu komunikacji zewnętrznej, obejmujące stałą współpracę z najważniejszymi mediami biznesowymi, ekonomicznymi i ogólnoinformacyjnymi, prowadzenie bloga saxobank247.pl, na którym publikowane są komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń polityczno-ekonomicznych oraz cykl video press release’ów, opracowanie strategii komunikacji prognoz kwartalnych przygotowywanych przez analityków Saxo Banku, a także organizację cyklu warsztatów inwestycyjnych oraz debat ekonomicznych skierowanych do inwestorów indywidualnych.

Co roku do konkursu Stevie Awards for Women in Business zostaje zgłoszonych kilkaset prac z całego świata, które ocenia międzynarodowe jury, składające się z ponad 150 osób. Podczas tegorocznej edycji do grona ekspertów została również zaproszona Iwona Kubicz – Prezes Zarządu Procontent Comunication, sędziująca prace w kategorii kampania społeczna roku.

Wyróżnienie w konkursie Stevie Awards jest dla nas szczególnie ważne, nie tylko ze względu na znaczące wyniki, jakie udało nam się osiągnąć w czasie półrocznej współpracy z polskim oddziałem Saxo Banku, ale również wysoki poziom merytoryczny konkursu – mówi Iwona Kubicz, Prezes Zarządu Procontent Communication. Wiele z nadesłanych w ramach konkursu Stevie Awards for Women in Business prac, które miałam okazję sędziować, zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Cieszę się, że polskie kampanie zdobywają uznanie poza granicami naszego kraju, a poziom projektów jest coraz bardziej wyrównany – dodaje.

W czasie półrocznej pracy z Saxo Bankiem, Procontent nawiązał relacje ze wszystkimi największymi redakcjami w Polsce. Od lutego eksperci Saxo Bank byli obecni w mediach ponad 4000 razy, komentując nie tylko wydarzenia ekonomiczne, ale wypowiadając się również na tematy dotyczące aktualnej sytuacji politycznej i społecznej zarówno w Polsce, jak i na świecie. Za prowadzenie projektu odpowiedzialny jest dwuosobowy zespół w składzie Piotr Plak i Joanna Sokołowska.

kontakt

Dane adresowe

ul. Marszałkowska 140/62C
00-061 Warszawa
E-mail: procontent@procontent.pl
Telefon: + 48 501 162 317

Zapytania ofertowe

E-mail: iwonakubicz@procontent.pl
Telefon: 501 162 317

RODO

Sprawdź, jak przechowujemy i chronimy dane osobowe pod tym linkiem.