Wpis

Procontent Communication partnerem merytorycznym konkursu Karierosfera 2012

Należąca do międzynarodowej sieci Global Reach PR, Procontent Communication została patronem dziedziny public relations w ogólnopolskim konkursie Karierosfera 2012.

W I etapie tegorocznej edycji konkursu udział wzięło blisko 5000 studentów z 13 uczelni w całej Polsce. W konkursie wystartowali m.in. studenci z Białegostoku, Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Wrocławia, Torunia i Szczecina. Najliczniej reprezentowane były uczelnie wyższe z : Krakowa, Warszawy i Wrocławia.

W tym roku można było rywalizować aż w 7 dziedzinach: Audyt, Finanse Przedsiębiorstw, Inżynieria Oprogramowania, IT w Bankowości, Marketing, Public Relations, Zarządzanie Infrastrukturą IT. Największym zainteresowaniem studentów cieszyły się takie kategorie jak Marketing oraz Finanse Przedsiębiorstw, które przyciągnęły ponad 1000 uczestników każda. W dziedzinie PR wystartowało blisko 700 uczestników i była to czwarta najchętniej wybierana przez studentów kategoria w konkursie.

W ramach Karierosfery 2012 agencja Procontent opracowała zestaw pytań z zakresu PR dla uczestników I etapu konkursu. 13 kwietnia we Wrocławiu 10 finalistów w tej dziedzinie będzie walczyć o nagrodę główną czyli wakacyjny płatny staż w agencji Procontent. W ostatnim etapie studenci będą rozwiązywać case study z obszaru komunikacji kryzysowej i komunikacji zmiany.

Patronem honorowym tej edycji konkursu zostało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Fundacja Edukacji Rynku Kapitałowego. Patronami poszczególnych dziedzin oprócz agencji Procontent Communication zostali m.in.: Ernst&Young, PWC, Tieto, ING Bank Śląski oraz Danone.

kontakt

Dane adresowe

Zapytania ofertowe

E-mail: iwonakubicz@procontent.pl
Telefon: 501 162 317

RODO

Sprawdź, jak przechowujemy i chronimy dane osobowe pod tym linkiem.