Wpis

Procontent Communication w sieci Global Reach PR

Procontent Communication dołączyło do międzynarodowej sieci firm public relations – Global Reach PR. Tym samym poprzez biura zlokalizowane w 35 krajach świata zaoferuje swoim klientom prowadzenie kampanii komunikacyjnych o zasięgu globalnym.

Agencja Procontent Communication dołączyła do sieci Global Reach Public Relations. Jest ona obecna na 50 rynkach świata poprzez 35 biur zlokalizowanych na 5 kontynentach. Jej główna siedziba mieści się w Londynie.

Sieć Global Reach została utworzona w 2000 roku przez agencję Johnson King wyspecjalizowaną w komunikacji korporacyjnej oraz public relations dla sektora nowych technologii. Obecnie skupia ona agencje z doświadczeniem w takich obszarach PR jak: komunikacja korporacyjna, biznesowa oraz w PR z obszaru nowoczesnych technologii.

W ramach podejścia „BRANDING WITHOUT BORDERS” Global Reach prowadzi kampanie public relations o międzynarodowym zasięgu, wykorzystując przy tym wiedzę i doświadczenie specjalistów z lokalnych rynków. Sieć oferuje scentralizowane zarządzanie kampaniami prowadzonymi na wielu rynkach z zapewnieniem jednego opiekuna kampanii (one point of contact).

„Bardzo cieszy nas fakt, iż po niespełna pół roku istnienia na polskim rynku możemy pochwalić się przyjęciem do struktur międzynarodowej sieci. Jest to z pewnością potwierdzenie standardu naszych usług oraz kompetencji zespołu. Dodatkowo istotne dla nas jest, że społeczność Global Reach to agencje pracujące na trudnym rynku PR korporacyjnego i technologicznego. Dzięki obecności w sieci, możemy zaoferować klientom dostęp do jej zasobów i realizować kampanie o międzynarodowym zasięgu, koordynowane bezpośrednio z Polski” – podkreśla Iwona Kubicz, Prezes Procontent.

kontakt

Dane adresowe

Zapytania ofertowe

E-mail: iwonakubicz@procontent.pl
Telefon: 501 162 317

RODO

Sprawdź, jak przechowujemy i chronimy dane osobowe pod tym linkiem.