PR-ranki

PR-ranki to nowy projekt warsztatowy dla wszystkich głodnych wiedzy ze świata public relations. Spotkania odbywać się będą rano i trwać ok. 3 godzin. Udział w PR-rankach jest bezpłatny. Prezentacje przeplatane będą sesjami networkingowymi, tak aby uczestnicy mogli się zapoznać i wymienić wizytówkami. Zdajemy sobie sprawę, że „bez porannej kawy nie da rady”, więc wraz z innymi słodkościami będzie ona czekać na uczestników.

 

Najbliższe PR-ranki 23 listopada 2017 r. 

Nie od dziś wiadomo, że największą wartością biznesu są jego pracownicy. Jednak, aby „właściwy człowiek” pojawił się na „właściwym miejscu”, firma musi włożyć w to niemały wysiłek. Ogromnie pomocne w tym zakresie okazuje się narzędzie, jakim jest employer branding. Czym ono jest? Jak działa? Czy warto z niego korzystać?

W imieniu Procontent Communication, serdecznie zapraszam do udziału w bezpłatnym spotkaniu PR-ranki, które odbędzie się w czwartek, 23 listopada w przestrzeni Państwomiasto, przy ul. Andersa 29 w Warszawie. Tematem wydarzenia będzie „Employer branding, czyli jak to robić dobrze”.

Zaproszeni eksperci, m.in. Magdalena Brzus – Główny Specjalista w Biurze Pozyskiwania i Rozwoju Talentów w Pekao SA, opowiedzą w jaki sposób można ciekawie prowadzić działania employer brandingowe w korporacji. Konsultanci Procontent – Aleksandra Franas oraz Małgorzata Twardochleb omówią wybrane case studies, a także podzielą się wiedzą teoretyczną na temat budowania marki pracodawcy. Po zakończonych prezentacjach przewidujemy sesję networkingową, podczas której  uczestnicy będą mogli porozmawiać o własnych  doświadczeniach w zakresie employer brandingu, a także wymienić się wizytówkami.

Starujemy od godziny 09:00. 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o mailowe potwierdzenie udziału w wydarzeniu, najpóźniej do 20.11.2017 r.

agnieszka.kozak@procontent.pl , tel. 881 337 333