PR-randki by PR-ranki - Procontent Comunication

PR-randki by PR-ranki

PR-randki to nowy projekt warsztatowy dla wszystkich głodnych wiedzy ze świata public relations. Do tej pory spotkania odbyły się w Warszawie, Katowicach oraz Krakowie. Najbliższe spotkanie „PR-randki by PR-ranki” już 14 lutego 2017 roku w Warszawie. Tematem najbliższego walentynkowego spotkania będą kampanie PR dotyczące miłości.

Będziemy również rozmawiać o tym, jak pokochać siebie metodą Kaizen, czy miłość w korporacji ma sens, o romansach książkowych i nie tylko oraz o tym, do czego miłość jest nam potrzebna. Naszym gośćmi będą: Anna Robak-Reczek, Starsza Specjalistka ds. Brand PR w dziale Brand PR Polpharmy, Marta Gawrylik, Specjalista ds. Brand PR Polpharma, Aneta Wątor, trener, twórczyni spotkań „Kobieta w biznesie” oraz Agnieszka Lis, pisarka, felietonistka.

Do kogo adresowane są PR-ranki?

Zapraszamy menedżerów oraz specjalistów odpowiedzialnych za komunikację, PR i zarządzanie marką. Zachęcamy również do udziału właścicieli firm poszukujących nowych środków budowania relacji z klientami oraz wszystkich tych, którzy chcą wziąć udział w dyskusji i podzielić się z nami swoją wiedzą. Jesteśmy otwarci na wasze sugestie i spostrzeżenia.

Nasi Goście

Anna Robak-Reczek, Starsza Specjalistka ds. Brand PR w dziale Brand PR Polpharmy

Z wykształcenia – kierownik produkcji filmowej i TV. Po kilku (intensywnych) latach pracy w tym zawodzie całkowicie zmieniła branżę i od 2003 roku związana jest z farmacją i Polpharmą. Od sześciu lat zajmuje się PR produktowym w ramach działu Marketingu Rx, gdzie prowadzi lub współprowadzi kampanie edukacyjne (Seks to zdrowie, Przygotuj się na wstrząs!), akcje specjalne i wydarzenia, dba o relacje z mediami i komunikację wewnętrzną. Jest członkiem redakcji najbardziej cenionego przez farmaceutów miesięcznika branżowego. Gdy nie pracuje to albo czyta albo pisze.

Marta Gawrylik, Specjalista ds. Brand PR Polpharma

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat pracowała jako dziennikarz w branży turystycznej. Od ponad 8 lat w branży PR w firmie farmaceutycznej Polpharma, gdzie realizuje projekty, eventy oraz kampanie edukacyjne głównie dla leków Rx, czyli wydawanych na podstawie recepty. Współtworzy wewnętrzny, firmowy magazyn, a także pismo dla farmaceutów „Farmacja Praktyczna”.

Agnieszka Lis, pisarka, felietonistka

Wydała dwie powieści: „Jutro będzie normalnie” oraz „Samotność we dwoje”. Jest autorką cyklu bajek dla dzieci, które wygrały ogólnopolski konkurs „Na Dobrą Powieść”. Systematycznie czyta te bajki dzieciom w zaprzyjaźnionym przedszkolu. Jest laureatką konkursu literackiego na najlepsze kobiece opowiadanie erotyczne. Nagrodzone opowiadanie „Płomień cedru” zostało wydane w antologii „Rozkoszne”. Jej teksty ukazały się w kilku antologiach publikowanych przez Stowarzyszenie Autorów Polskich. Fragment jej powieści został wykorzystany przez autorów poradnika pisarskiego „Po bandzie, czyli jak napisać potencjalny bestseller”. W latach 1991-2005 współpracowała stale z miesięcznikiem muzycznym Hi-Fi i Muzyka. Pisała także dla innych branżowych czasopism muzycznych. W sumie ukazała się na łamach prasy ponad setka recenzji, artykułów i felietonów jej autorstwa. Współpracuje także z biznesowym kwartalnikiem „MARKETER +”. Lubi pracę z dziećmi, zarówno zajęcia muzyczne, jak i „uczytelniające”. Mieszka pod Warszawą, gdzie próbuje odnaleźć równowagę i harmonię w pędzie życia. W czym znacząco pomaga jej pisanie, nie tylko książek. Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów Polskich.

Aneta Wątor, trener, twórczyni spotkań „Kobieta w biznesie”

W jej kursach i warsztatach uczestniczyło już ponad 1,5 tysiąca osób. Inspiruje do osiągania szczęścia osobistego oraz sukcesów zawodowych metodą małych kroków Kaizen. Jest mówcą motywacyjnym, trenerem. Motywuje pracowników firm i korporacji do zwiększania efektywności metodą Kaizen. Jest autorką 3-miesięcznego Dziennika Celów Kaizen i 30-dniowego kursu wyznaczania celów metodą Kaizen online – narzędzi, które ułatwiają realizację celów. Stworzyła spotkania „Kobieta w biznesie” które bardzo szybko pokochały przedsiębiorcze Polki: www.kobietawbiznesie.pl, www.anetawator.com

Agenda

  1. 8.45-9.00 Poranna kawa/ Networking
  2. 9.00-9.15 Powitanie gości
  3. 9.15-10.00 „Miłość, seks i zdrowie – jak skutecznie mówić o tabu?” – Anna Robak-Reczek, Starsza Specjalistka ds. Brand PR w dziale Brand PR Polpharmy, Marta Gawrylik, Specjalista ds. Brand PR – Polpharma
  4. 10.00-10.20 „Czy miłość w korporacji ma sens?” – o romansach książkowych i nie tylko oraz o tym, do czego miłość jest nam potrzebna opowie pisarka Agnieszka Lis.
  5. 10.20- 11.00 „Nie innych obowiązkiem, a Twoim jest kochać Ciebie. Jak pokochać siebie metodą małych kroków Kaizen i tym samym ulepszyć relacje z otoczeniem?” – Aneta Wątor, trener, twórczyni spotkań „Kobieta w biznesie”
  6. 11.00-11.20 Networking

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.  Miejsce spotkania: Galeria Funky, Plac Zbawiciela 2, Warszawa